osiągnij APOGEUM...
popularności, zysku i sukcesu

tel. 792 290 745

GG: 34630389
biuro@apogeum.net.pl

Nasze usługi

BEZPŁATNE określenie najtrafniejszych fraz oraz ich wycena.

Frazy to słowa kluczowe stanowiące zapytania wpisywane przez internautów w wyszukiwarkę internetową. Sprecyzowanie najtrafniejszych fraz jest pierwszym a zarazem najistotniejszym krokiem w procesie pozycjonowania. Są one odpowiedzialne za generowanie wejść na stronę. Dbamy o to, by były one jak najbardziej adekwatne do profilu działalności Państwa Firmy dzięki czemu na pozycjonowana stronę będą trafiać Klienci potencjalnie zainteresowani właśnie Państwa ofertą.

Regularny monitoring oraz sporządzanie raportów

Pozycje stron naszych Klientów są codziennie monitorowane przez nasz system, dzięki czemu w razie jakichkolwiek spadków pozycji możemy natychmiastowo reagować w celu ich podniesienia.

Po danym miesiącu rozliczeniowym na adres Klienta wysyłany jest zbiorczy raport prezentujący pozycje jego strony (w poszczególne dni miesiąca) w wyszukiwarce Google.pl pod każdym z haseł na które zawarta jest umowa. Umożliwia to Klientowi swobodne kontrolowanie efektów naszych działań

Optymalizacja strony

Polega na dokonaniu niewielkich lecz istotnych zmian w kodzie strony w celu dostosowania jej do procesu pozycjonowania. Zmiany te mogą zostać dokonane przez nas lub we własnym zakresie przez Klienta.

Pozycjonowanie stron

Osiągnięcie pozycji w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania wymaga poświęcenia od dwóch do sześciu miesięcy. Dokładamy wszelkich starań aby osiągnięte wysokie pozycje były stabilne. Jest to możliwe dzięki stosowaniu przez nas technik przyjaznych wyszukiwarkom i fachowości naszych działań.

Bezpłatna wycena:

Zamów wycenę pozycjonowania swojej strony internetowej za pomocą poniższego formularza kontaktowego:

* - pola wymagane

Jeżeli pozycje Twojej strony spadły w ostatnim czasie, napisz nam o tym w uwagach.